לקוחות ממליצים

להלן מספר חוות דעת שהתקבלו מלקוחות חברת האחסון דיאנאס קלאוד
לקוח : ישעיהו גוטמן - : פניתי לחברה על מנת לרכוש אחסון לשרת מצלמות שאני מחזיק הבחור האדיב שעבדתי מולו היה מטי מהחברה וכבר בתחילת השיחה כל הספיקות שהיו לי מטי חיזק את ידי ועזר לי בכל תהליך ההתקנת התוכנה של המצלמה על השרת למרות שהתוכנה הייתה חדשה עבורו אבל מטי לא וויתר ונכנס לעובי הקורה והתקין אותה בהצלחה ובדק שהכל עובד כשורה ברצוני להודות הן לחברה מספר אחת והן למטי שהוא נכס גדול לחברה מצד איכות העבודה ומצד שני על אדיבותו ומסירותו כלפי הלקוחות.
לקוח : דודי - : אני רוצה לציין לשבח באופן מיוחד , את הרמה הגבוהה של השירות שקיבלתי. הן הרמה המקצועית והן ברמת האדיבות , והסבלנות. תודה רבה על כל השלבים . כל הכבוד למטי פאר , שלומי !! . אין דברים כאלה בשום מקום אחר !! .
אני טל פרץ בת דודה של שלי דדון ז"ל : רציתי להגיד לכם תודה בשם כל המשפחה על התרומה שלכם לאתר ההנצחה של שלי ז"ל . זה לא מובן מאליו מעריכים ומודים על הכל!!
לקוח : יקי רותם - מנכ"ל : התקשרתי לחברתכם לצורך רכישת דומיין. קיבלתי שרות מהיר, אדיב ומקצועי משלומי בר. זה הפתיע אותי לאחר שיחה עם מספר חברות בתחום.אשריכם
לקוח : ערן דרורי נדל"ן : ברצוני להודות לשלומי מחברתכם על שירות יוצא דופן ותמיכה טכנית (והרבה מעבר). מדובר בעובד מקצועי, ישר, שרוצה לפתור את הבעיות הצצות בשטח בוודאות של 100%, ללא פשרות. כל זאת , באדיבות, תוך כדי דיבור "בגובה העיניים" ובזמינות מצויינת. שמחתי לעבוד איתו ובטוחה שאעבוד איתו גם בעתיד. פשוט תענוג!
כמו תמיד , שירות תמיכה טכנית מעולה , אפילו בשעה 01:30 לפנות בוקר. תודה לכם חברת האחסון דיאנאס קלאוד.
אני מאחסן את אתר האינטרנט שלי כבר תקופה ארוכה אצל דיאנאס קלאוד. אני מנהל שני עסקי אינטרנט אשר דורשים עבודה רבה. אני תמיד יכול לסמוך על חברת האחסון דיאנאס קלאוד שתדאג לזמינות אתר האינטרנט שלי וכן לשירותי תמיכה טכנית להם אנו זקוק מדיי פעם. עד שמצאתי את חברת האחסון דיאנאס קלאוד הייתי צריך לדאוג לזמינות אתרי האינטרנט שלי , זה היה פשוט סיוט. אני שמח שלבסוף מצאתי את דיאנאס קלאוד. כעת אני ישן בלילה ולא צריך לדאוג לחלוטין לבעיות זמינות. תודה לכם דיאנאס קלאוד.
אני מאחסן את אתר האינטרנט שלי בשרתי הלינוקס של דיאנאס קלאוד מעל לשנה ולא נתקלתי פעם אחת בחוסר זמינות באתר שלי. מערכת הסטטיסטיקה של דיאנאס קלאוד מעולה , אני מקבל באופן מסודר דוחות שימוש וסטטיסטיקה ויודע בדיוק מה צריך לשפר באתר האינטרנט שלי. אני ממליץ בחום רב לכולם לרכוש חבילת אחסון מחברת האחסון דיאנאס קלאוד. דיאנאס קלאוד היא חברת מעולה. אני בטוח שהיא חברת האחסון הטובה ביותר בישראל.
לאחר חצי שנה עם דיאנאס קלאוד אני ממליץ בחום על חברת האחסון דיאנאס קלאוד. אני נדהם כיצד הם מספקים מחירים אטרקטיבים אך למרות זאת שירותי התמיכה הטכנית ושירות הלקוחות מקצועיים ומהירים.
תודה לך דיאנאס קלאוד על השירות המסור , מקצועי והאישי. אני מרגיש פשוט בבית.
הייתי אצל חברות אחסון אחרות ואין מה להשוות. דיאנאס קלאוד חברת אחסון מעולה עם שירות לקוחות אדיב. אני פשוט מרגיש שהם נמצאים רק בשביל לעזור לי. זהו שירות מחלקה ראשונה. ישר כוח דיאנאס קלאוד. אני מקווה שתהיו חברת האחסון הגדולה ביותר בישראל.
אני אף פעם לא סומך על תמיכה טכנית. אך דיאנאס קלאוד הפתיעו אותי לטובה. בכל שאלה טכנית ששלחתי למחלקת התמיכה הטכנית של דיאנאס קלאוד קבלתי תשובה מהירה ומקצועית. זכור לי שהיו מקרים שזמן התגובה שלהם היה אפילו תוך 5 דקות. זהו פשוט שירות מחלקה ראשונה שאינו מתאים לישראל. אני מרגיש שאני נמצא באירופה. כל הכבוד לדיאנאס קלאוד , ישר כוח , אתם במחלקת התמיכה הטכנית של דיאנאס קלאוד פשוט עושים עבודה מעולה. אני נהנה להיות לקוח של דיאנאס קלאוד.
תודה לכם דיאנאס קלאוד , במיוחד לצוות התמיכה הטכנית. פשוט הכל עובד חלק ללא תקלות.
אנו מרוצים מהשירות הנהדר והיוצא דופן. במדינת ישראל רמת שירות מקצועית כזו אינו תופעה שכיחה.
לא לחשוב פעמיים , אני ממליץ בחום על חבילות האחסון של דיאנאס קלאוד , במיוחד על שרת הווינדוס שיתופי שלהם.
המחירים האטרקטיביים של דיאנאס קלאוד נתנו לי את האפשרות להקים אתר אינטרנט פרטי לאורך זמן. פשטות התפעול של האחסון הינה מדהימה. בווינר סרב נתנו לי גישה לפאנל ניהול פלסק , הפאנל ניהול נוח , קל לתפעול , זה פשוט תענוג. הצלחתי לבנות אתר אינטרנט בשפת תכנות PHP יחד עם מסד נתונים MySQL ללא תקלות. אני רוצה לומר תודה ואמיתית לחברת האחסון המעולה דיאנאס קלאוד. אני שמח להיות לקוח של דיאנאס קלאוד.
אנו חברה לבניית אתרי אינטרנט שמשלבים ללקוח מחיר גלובאלי עבור בניית אתר אינטרנט אחסון וכתובת אינטרנט. באמצעות השירותים שמספקת חברת האחסון דיאנאס קלאוד ובאמצעות פאנל הניהול פלסק אנו מקטינים את העלויות וההוצאות החודשיות של מתן תמיכה טכנית. לקוחותינו יוצרים בעצמם תיבות דואר אלקטרוני , משנים סיסמאות לתיבות הדואר האלקטרוני בעצמם , יוצרים תיבות אימיילים חדשות ללא התערבות שלנו. פשוט שירות של שגר ושכח. אתה נותן ללקוח שם משתמש וסיסמא ומשם הוא ממשיך לבד. אתה נתקל בלקוח רק כאשר נגמרת לו שנת השירות. אני יכול לסכם במשפט אחד :
מקסימום רווח במינימום עלות. אנו מרוצים מהשירותים המקוונים של דיאנאס קלאוד.
המחירים האטרקטיביים והזולים של חברת האחסון דיאנאס קלאוד מספקים לי את האפשרות לפתוח חברת אחסון אתרי אינטרנט ולספק שירותי אחסון ללקוחותיי. ממשק ניהול האחסון הפשוט וקל להתמצאות מאפשר לי לספק ללקוחות אמצעי לניהול שטח האחסון. פאנל הניהול Plesk (פלסק) ידידותי מאוד למשתמש , לקוחות מאוד אוהבים להשתמש בו , אפס תקלות , קל להתמצאות , פשוט מדהים. דיאנאס קלאוד חברת אחסון שעונה לצרכי הלקוח. יישר כוח דיאנאס קלאוד.