אחריות שביעות רצון

מוצרי חברת האחסון דיאנאס קלאוד כוללים רשת ביטחון ללקוח. אנו בחברת האחסון דיאנאס קלאוד מתמקדים בלקוחותינו. לכן כל מוצר אשר נרכש מחברת האחסון דיאנאס קלאוד כולל אחריות שביעות רצון. אחריות שביעות רצון מקנה ללקוחות דיאנאס קלאוד לקבל החזר כספי מלא באם אינם מרוצים תוך 14 ימים מעת רכישת השירות. אם אינך מרוצה מכל סיבה שהיא , תוכל לקבל החזר כספי עבור השירותים שנרכשו.
ההחזר הכספי אינו חל על שירות רישום כתובת אינטרנט (דומיין) ותשלום על צריכת ייתר ותשלום עבור התקנת השירות.
 
אחריות שביעות רצון של 14 יום אינה חלה על שירות רישום כתובת אינטרנט (דומיין) וכן אינה חלה על שירות בניית אתרי אינטרנט או עיצוב אתרי אינטרנט. לאחר רכישת כתובת אינטרנט (דומיין) לא ניתן לבטל את הרכישה.
 
הונאות
 
אם הינך חושד כי נעשית פעילות שאינה תקינה באחד השירותים שנרכשו מחברת האחסון דיאנאס קלאוד , אנא צור עימנו קשר במיידי באמצעות מוקד השירות והתמיכה הטכנית או באמצעות שליחת הודעת דואר אלקטרוני.
 
ביטול השירות
 
אם הינך מעוניין לבטל את השירותים מכל סיבה שהיא , אנא צור קשר עם מחלקת שירות הלקוחות של חברת האחסון דיאנאס קלאוד. ניתן ליצור קשר באמצעות מוקד השירות והתמיכה הטכנית או באמצעות שליחת הודעת דואר אלקטרוני.
 
לא ניתן לבטל מוצר/שירות לאחר תקופת אחריות שביעות רצון.
 
ביטול שירות/מוצר במקרה שהלקוח קיבל מתנה בעת הזמנת המוצר
 
דיאנאס קלאוד מספקת ללקוחות בונוס מתנה בעת רכישת מוצר לתקופת שירות של 12 חודשים מראש. המתנה שונה בין מוצר למוצר. במקרים שבהם הלקוח קיבל מתנה והוא מעוניין לבטל את השירות במסגרת תקופת שביעות הרצון , מסכום ההחזר ללקוח יקוזז הסכום של המתנה וכן תקוזז עלות המשלוח אל כתובת הלקוח.