חברת דיאנאס קלאוד ריכזה עבורכם מספר תוכנות שימושיות שיעזרו לכם בעת בניית האתר ותחזוקתו השוטפת, כמו כן ריכזנו מספר מצומצם של תוכנות ותוספות שיעזרו לכם בשימוש יעיל של מחשבכם האישי. האישי.

תוכנות למתכנתים ובעלי אתרים:


Putty
תוכנת Putty היא תוכנת קוד פתוח ובעזרתה ניתן להתחבר לשרתים עם גישה SSH ו/או Telnet, התוכנה פותחה במקור על ידי סימון טאטהם עבור פלטפורמת Windows.
להורדה לאתר הרשמי

FlashFXP
תוכנת FTP המציעה מגוון אפשרויות: העלאה והורדה של קבצים משרתי FTP, העברה ישירה של קבצים בין שרתים (FXP), תמיכה בחידוש העברות שנפסקו באמצע, יצירת תור קבצים להעלאה או הורדה ועוד.
להורדה לאתר הרשמי

FileZilla
תוכנת FTP ידידותית וקלה להפעלה. על אף היותה תוכנה חינמית היא מאפשרת עבודה בצורה נוחה מאוד באמצעות תצוגה ויזואלית נעימה של צד מחשב מקומי וצד שרת.
לתוכנה מספר יכולות מתקדמות כגון ייבוא נתוני התחברות בתצורת XML ועוד.
להורדה לאתר הרשמי

AceFTP3 Freeware
תוכנת FTP ידועה, חופשית ומצוינת. בעזרת התוכנה ניתן להוריד ולהעלות קבצים משרתי FTP ומשרתי HTTP. לתוכנה אפשרות חידוש הורדה שהופסקה במהלך העבודה, פתיחת מספר חיבורי FTP שונים בו זמנית לעבודה מול מספר שרתים ועוד.
להורדה לאתר הרשמי

AceHTML
עורך HTML טוב וחינמי. בעורך זה ניווט קל בתוך הקוד, צביעה של טאגים, ו175 קודים מוגדרים מראש. בקלות ניתן לעבור בין חלון העריכה לחלון הצפיה. התוכנה מתאימה למתכנתים מתחילים ולמקצועיים. קיימת גם גרסת Pro בתשלום בה קיימות תכונות מתקדמות נוספות.
להורדה לאתר הרשמי

HomeSite 5.5
תוכנת HomeSite5.5 עורך HTML מקצועי המכיל אפשרויות רבות, ובהן שילוב נוח של צבעים, אפשרויות חיפוש והחלפה, גישה נוחה למסמכי ,HTML תוכלו אף להגדיר לכם להגדיר מקשי קיצור לעבודה קלה ואפשרויות מגוונות לעיצוב שולי המסמך.
להורדה לאתר הרשמי

דפדפנים:


Internet Explorer
אינטרנט אקספלורר (באנגלית: Internet Explorer: בקיצור: אקספלורר, IE או MSIE) הוא דפדפן אינטרנט המפותח על ידי חברת מיקרוסופט ומשווק כחלק ממערכת ההפעלה Windows.‏ IE הוא הדפדפן הנפוץ ביותר באינטרנט.
להורדה לאתר הרשמי

Mozilla Firefox
מוזילה פיירפוקס (Mozilla Firefox, במקור "Phoenix", לתקופה קצרה "Mozilla Firebird") הוא דפדפן אינטרנט בקוד פתוח המפותח על ידי קרן מוזילה ומאות מתנדבים.
להורדה לאתר הרשמי

Google Chrome
גוגל כרום הוא דפדפן אינטרנט מבית גוגל שגירסת ניסוי (בטא) שלו יצאה בשנת 2008. הדפדפן, המבוסס על קוד פתוח, שאל תכונות רבות מן הדפדפנים הקיימים בשוק, אך עם זאת נבנה מחדש בהתאמה לראייה של גוגל את עולם האינטרנט של היום - עולם של יישומים מבוססי רשת ולא רק של דפי אינטרנט רגילים.
להורדה לאתר הרשמי

Safari
ספארי (באנגלית: Safari), דפדפן אינטרנט מתוצרת אפל. ספארי זמין כחלק ממערכת ההפעלה Mac OS X של מחשבי מקינטוש, ספארי כלול כדפדפן ברירת המחדל ב-Mac OS X v10.3. ספארי הוא הדפדפן המובנה במכשירי iPhone ו-iPod touch.
להורדה לאתר הרשמי

Opera
אופרה היא תוכנת גלישה רב-פלטפורמית הכוללת דפדפן, לקוח דוא"ל/קבוצות דיון/IRC, פנקס כתובות, קורא RSS, ומנהל הורדות. התוכנה מפותחת על ידי חברה נורבגית, Opera Software.
להורדה לאתר הרשמי

Slim
Slim Browser הוא דפדפן קל משקל ולכן מהיר ויעיל המאפשר לכם לצפות בכמה חלונות צפייה במקביל באותו חלון, כאשר המעבר מתבצע באמצעות ממשק טאבים נוח. הדפדפן כבר כולל בתוכו חוסם פרסומות וחלונות פופ אפ מובנה. אפשרות לאוטומיזציה לתהליכי login שונים. חיפוש נוח ועוד.
להורדה לאתר הרשמי

Maxthon
מקסתון (Maxthon, נקרא בעבר MyIE2) הוא דפדפן אינטרנט חינמי אשר מפותח בסין. הוא משתמש במנוע פריסת תצוגה Trident אשר בו משתמש הדפדפן Internet Explorer אך מסוגל אף להשתמש בטכנולוגיית מנוע פריסת התצוגה Gecko אשר בו משתמש הדפדפן פיירפוקס.
להורדה לאתר הרשמי

IETester
IETester הוא WebBrowser חינמי, המאפשר לכם לקבל את עיבוד מנועי JavaScript של IE8, IE7 IE 6 and IE5.5 ב-Windows 7, Vista ו-XP, כמו גם IE מותקן באותו תהליך.
להורדה לאתר הרשמי

תוכנות דואר אלקטרוני:


Incredimail
תוכנת Incredimail הוקמה ב-1999 על ידי הישראלים עופר וירון אדלר, ומטרתה העיקרית היא להעשיר את חווית השימוש בדואר האלקטרוני - לעומת הפעולה האפורה והשגרתית שהיא בדרך כלל. התוכנה מלווה באמצעים ויזואלים וקוליים רבים ובממשק גרפי עשיר.
להורדה  לאתר הרשמי

Eudora
Eudora Mail בגירסה האחרונה, היא אחת מתוכנות הדואר הטובות ביותר שניתן למצוא כאלטרנטיבה לתוכנת האוטלוק של מיקרוסופט. בין האפשרויות והכלים שמציעה התוכנה: תמיכה בריבוי חשבונות, הגדרת מסננים כנגד דואר זבל ( Spam ) קביעת חוקים למיון של דואר נכנס לתיקיות, מענה אוטומטי למכתבים הודעה אוטומאטית על הגעת מייל ועוד.
להורדה לאתר הרשמי

The Bat
חבילת דואר אלקטרוני פשוטה להפעלה, המספקת אפשרויות בחירה מגוונות וחשובות, היתרון הבולט בתוכנה זו רמת האבטחה הגבוהה ושמירה על הפרטיות. והחיסרון היחידי שהתוכנה לא חינמית. מוגבלת ל-30 יום, ואחר כך די יקרה (54.74 דולר).
להורדה לאתר הרשמי

GroupMail 5 Free Edition
תוכנה חופשית וותיקה לניהול רשימות דואר ושליחת אימייל מעוצב לרשימות דיוור. בעזרת התוכנה ניתן ליצור רשימות דיוור בקלות יתרה, להוסיף לכל רשימה את נמעני הרשימה ולדוור בתצורות text ו- html. התוכנה מאפשרת בדיקת syntax לכתובות והתממשקות ל- Outlook בעזרת Add-on חינמי אף הוא.
להורדה לאתר הרשמי