דומיין בעברית? כן, זה אפשרי - רישום דומיין ב-59 ₪ לשנה.

כמובן שכן! במדינת ישראל אנו כותבים ודוברים בעיקר בעברית ולראייה הרוב המוחץ של האתרים המיועדים לקהל הישראלי במדינה כתובים בעברית. על ידי הפניית הגולש לאתרכם באמצעות דומיין המורכב מאותיות עבריות הינכם סוגרים מעגל של נוחות ופשטות עבור הגולש ללא צורך שלו בהקדלת כתובות באנגלית שאינה משמשת עבור מרביתנו כשפת אם. הקלדת הדומיין בעברית תפחית משמעותית את טעויות ההקלדה של הדומיין שלך ותפנה את מרבית המתעניינים בתוכן אתרך ישירות אליך ללא טעויות והקלדות שווא.

מהו רישום דומיין בעברית ?


אל תמתינו, רשמו את שם הדומיין שלכם בעברית עכשיו, לפני שאחרים ירשמו אותו.
רישום דומיין בעברית נעשה באמצעות תקן עולמי הנקרא:IDN Internationalized domain name
תקן זה מאפשר תמיכה בשמות דומיין בשפות בינלאומיות ולא רק באנגלית.
שם הדומיין הינו בשפה העברית והסיומת היא אחת מהסיומות הבאות:com,net,tv,ws,co.il,org.il לדוגמא:פתרונות.com
עלות רישום דומיין בעברית לשנה היא: 59 ש"ח בלבד

למה לי לרשום דומיין בעברית:

מומלץ לבצע רישום דומיין בעברית מכמה סיבות:
קידום האתר במנועי חיפוש - אחד הפרמטרים המשפיעים על קידום האתר הוא שם הדפים. כאשר שם האתר הוא בעל משמעות לתחום בו עוסק האתר, ישנו רווח עצום מכיוון שכל דף באתר הופך לרלוונטי לתחום כי מילת החיפוש מופיעה כבר בשם האתר. ניתן להוסיף את שם הדומיין בעברית כשם כינוי נוסף לאתר קיים. כך שגם אין צורך בהשקעה של הקמת אתר חדש.

מיתוג - הפיכת האתר למותג בשמו העברי מהווה יתרון משמעותי אל מול המתחרים בתחום. שם בעברית יותר קל לזכור מאשר תרגום של השם לאנגלית או "עברות" קלוקל באמצעות אותיות לועזיות.
השקעה - מכיוון שנושא שמות המתחם בעברית, עדיין בחיתוליו, זה הזמן לבצע רישום דומיין בעברית כהשקעה. שמות מתחם בשפות בינלאומיות נמכרו לאחרונה במחירים המגיעים עד לעשרות אלפי דולרים. כעת זה הזמן לבצע רישום של שמות דומיין אטרקטיביים.

שאלות נפוצות אודות רישום דומיין בעברית

בד"כ, נכון יהיה לבחור בשם העסק שלך או שם הנושא של אתר האינטרנט שברצונך להקים. לדוגמא: אם שם העסק שלך הוא דיאנאס-קלאוד , אזי העדיפות היא לכתובת: co.il.דיאנאס-קלאוד או com.דיאנאס-קלאוד אם נושא האתר שלך הינו מכירת ספרי בית ספר, אזי אפשרות של שם דומיין היא . לגבי סיומות של שם דומיין, מכיון שכל סיומת תוכר בכל מקום בעולם, הרי שהשיקול לגבי בחירת הסיומת של שמות דומיין הינו שיווקי בלבד. קניית שמות דומיין המסתיימים ב .com, .net, .org מתאימים לעסקים או אירגונים בעלי פעילות בינלאומית. שמות דומיין המסתיימים ב .co.il מתאימים לעסקים או יחידים המעוניינים להציג זהות ישראלית. קניית שמות דומיין בעלי סיומות בינלאומיות, כמו .biz וכד', יוצרות רושם של אתר ללא זהות לאומית, ויכולים לשמש אלטרנטיבה של שם דומיין שאינו זמין לרישום בסיומות האחרות. מידע נוסף מורחב ניתן למצוא במדריך בחירת דומיין

כתובת אינטרנט ישראלית: קניית דומיין ישראלי לעסקים, חברות ואנשים פרטיים הכתובת תהיה מסוג co.il.דומיין. קניית דומיין לעמותות, מוסדות ציבור ואירגונים הכתובת תהיה מסוג org.il.דומיין. כתובת אינטרנט בינלאומית: קניית כתובות אינטרנט מהסוגים: org. ,net. ,com. ניתן להזמנה ע"י כל אדם פרטי, גוף עסקי או ארגון. ניתן להזמין גם את כתובות אינטרנט בינלאומיות הבאות: info. ,biz.

עם קבלת האישור הסופי מהרשויות, בעניין רישום שם דומיין שהזמנת, תשלח אליך בדואר אלקטרוני הודעה המאשרת או דוחה את הזמנתך. במקביל, ניתן לבדוק באתר האינטרנט שלנו אם שם הדומיין שהזמנת, אכן נרשם על שמך. המידע המוצג באתר, מיובא ישירות ממאגרי המידע של רשויות הרישום.

ניתן לרשום כתובת אינטרנט עד 64 תווים שונים שתהיה מורכבת מ: מספרים, אותיות בעברית והסימן - (מינוס) או צרוף כלשהוא של התוים הללו. הסימן - (מינוס) אינו יכול להופיע בתחילת השם.

חברת דיאנאס קלאוד אינה צד ואינה מתערבת בעימותים שבין בעלי מסחר רשומים לבין מי שביקשו להקצות להם שמות דומיין. אין בהקצאת שם דומיין משום מתן רשות לפעול תחת שם דומיין זה שלא כדין או בדרך שיש בה משום הפרת זכויות קיימות על פי כל דין. הקצאת שם דומיין אינה משמשת ערובה לזכות כלשהי נוספת על שם דומיין, דיאנאס קלאוד, או מי שפועל מטעמו, לא נושאים בשום אחריות בשל הקצאת שם דומיין.