בנייה ועיצוב דפי נחיתה שיווקים החל מ-999 ₪

דפי נחיתה הם כלי מצויין למקד את הצרכן שלכם בשירות או מוצר אותו אתם רוצים למכור מבלי להסיח את
דעתו בשלל פרסומים כוללים של העסק שלכם. במאמר מקיף שלנו שתוכלו לקרוא כאן הסברנו בצורה מפורטת
מאוד כיצד ניתן להקים דף נחיתה מצליח שיוצר המרות מצויינות לעסק שלכם.
דף נחיתה כמו כל אתר ברשת מקבל גם הוא דירוג ע”י גוגל.
לכן, גם כאשר בונים דף נחיתה חשוב להקפיד על צורת כתיבתו
שיווק יעיל ומשמעותי הוא פשוט שיווק נכון. דפי נחיתה הם הדרך לפרסם ולשווק את העסק שלכם, ואת האתר שלכם, בצורה הפשוטה, הנכונה והטובה ביותר.
 

מהו דף נחיתה?

דף נחיתה הוא למעשה עמוד אינטרנט בודד, המפרסם את העסק / המוצר / השירות בצורה ממוקדת ונטולת פרשנויות, ומאפשרת השארת פרטים אישיים של הגולש. מטרתו של דף נחיתה הוא להגיש למבקר מסר ספציפי וברור, ולגרום לו להשאיר פרטים.
 

מהי חשיבותם של בניית דפי נחיתה?

שהותו הממוצעת של גולש בעמוד אינטרנט עומדת על שניות בודדות. על כן, השימוש בדף נחיתה מהווה כלי משמעותי כשרוצים להרחיב את מעגל לקוחות. כאשר בונים דף נחיתה יעיל, ממוקד, פשוט ומעוצב, המושך את תשומת לב הגולשים ומעודד אותם להשאיר פרטים אישיים, מגדילים הלכה למעשה את העסק. הגולשים משאירים פרטי התקשרות ויוצרים אינטראקציה עם התוכן המקוון שלכם, על ידי הקלקה לאתר.
 

כיצד בונים ומעצבים דף נחיתה?

נושא מרכזי בעת בניית דפי נחיתה הוא כמובן עיצוב דפי נחיתה, שהרי מטרותיו הראשוניות של הדף הן יצירת תשומת לב ועניין בקרב הגולש מבחינה ויזואלית, וכן יצירת הקשר ויזואלי למותג שלכם.
 

כאשר קיים אתר- מדוע יש צורך בדפי נחיתה?

אתר תוכן לעיתים עמוס מדי במידע טקסטואלי וויזואלי עבור אנשים מסוימים, אשר בתגובה בוחרים לעזוב את האתר. דף נחיתה עשוי למנוע מצב זה ולהגדיל בצורה יחסית פשוטה וקלה את מספר הלקוחות.
 

DnsCloud מעניקה שירותי עיצוב דף נחיתה?

עיצוב דף נחיתה  על ידי DnsCloud  מעוצב על ידי מעצב מקצועי , מטרת העיצוב ליצור עניין וסקרנות בקרב קהל היעד של העסק. צוות DnsCloud מוודא כי המשתמשים הנכנסים לדף מקבלים מסר ברור וממוקד, וכי קיים בו אפשרות יצירת קשר, השארת פרטים והוספת המשתמש לרשימת הדיוור.
ב- DnsCloud, ניתן לקבל דף נחיתה בחינם מידה ובחרתם לבנות ולעצב אתר דרך החברה.
 

איך יקבל דף הנחיתה שלי חשיפה מקסימלית?

קמפיין קידום פשוט יוכל למקם את הדף שלכם בראש תוצאות החיפוש במנועי החיפוש המרכזיים ברשת, ולמקסם את רמת החשיפה ומספר הכניסות.
בנוסף חברת DnsCloud, מעניקה מגוון שירותי אינטרנט כגון בניית אתרים, בניית אתר אישי, עיצוב אתרים, אחסון אתרים, פיתוח עמודי פייסבוק, קידום ממומן, קידום אורגני ועוד.