רוצה לחסוך בעלויות האופיס והדואר האלקטרוני שלך? באמצעות Office 365

למד להכיר את יכולות השירות המתקדמות של Office 365. חיבור למידע העסקי מכל מקום,
שיתוף מידע בין העובדים וזמינות בתנועה. שירותי הענן של Microsoft
דואר אלקטרוני עסקי מאובטח בנפח של 50GB, שיתוף מסמכים ונפח אחסון קבצים עצום של 1TB לכל מנוי,
יתירות מידע בין חוות שרתים מבוזרות בין יבשות בחוות השרתים המתקדמות בעולם של Microsoft
DnsCloud מחזיקה בידע וניסיון עשיר בתהליכי מיגרציה (מעבר שירותי דואר ממערכת ישנה לשירות Office 365),

תוכניות לארגונים - Office 365

Exchange Online
מומלץ באתר
עלות חודשית-₪19
Business Essential

עלות חודשית-₪27
Business עלות חודשית-₪36 Business Premium עלות חודשית-₪58
שטח אחסון דואר אלקטרוני (Exchange) 50GB 50GB 50GB
יישומי Office מותקנים במלואם במחשבי PC‏
אחסון בנפח 1TB למשתמש (OneDrive)
Office Online
SharePoint
Lync
סנכרון עם Active Directory: יבוא וסנכרון של משתמשים והרשאות
הזדהות אחידה (Single Sign On)עם Active Directory
הזמן כעת הזמן כעת הזמן כעת הזמן כעת

יתרונות Office 365

Outlook

ארגן הודעות דואר אלקטרוני, תאם לוחות זמנים ושמור על קשר רצוף עם אנשי קשר. Outlook החדש תומך בדחיפת דואר, כדי שתיבת הדואר הנכנס תמיד תהיה מעודכנת. תצוגת ה'שיחה' המשופרת מבטיחה שהודעות עם שורות נושא דומות לא ישויכו בטעות לשיחות לא רלוונטיות. בנוסף, לרשותך יותר אפשרויות לשילוב ולניהול של קבצים מצורפים .


Excel

נתח את הנתונים שלך וצור המחשה חזותית בדרכים חדשות ואינטואיטיביות. הפוך נתונים יבשים לתובנות בעזרת Excel החדש. כלי הפריסה ל-PivotTables יסייעו לך לגלות דפוסים בתוך הררי נתונים ואילו הכלי 'תרשימים מומלצים' יציע לך את התרשימים המתאימים ביותר להצגת הנתונים. התכונה 'חיזוי בלחיצה אחת' סורקת גיליונות אלקטרוניים באופן אוטומטי, מזהה מגמות ומעצבת את הנתונים במתכונת של תרשימים וטבלאות.

Word

צור, לטש ושתף מסמכים מרשימים. מעתה תוכל לשתף פעולה ולהפיץ חומרים בין חברי הצוות בקלות רבה. Word החדש יאפשר לך לחבר ולערוך מסמכים יחד עם מספר בני אדם במקביל – בין אם אתם שוהים יחד באותו חדר או נמצאים בקצוות שונים של העולם. שילוב הענן הופך את השיתוף של מסמכים לעניין פשוט ביותר.


PowerPoint

גבש רעיונות, לבד או בשיתוף עם אחרים, והצג אותם באופן אפקטיבי. בנה מצגות יחד עם אנשי הצוות שלך – כאשר כולם עובדים במקביל. רשום הערות על תמונות וטקסטים רלוונטיים והשווה גירסאות שונות של אותה מצגת בעזרת תצוגת 'פתרון התנגשויות'.Skype

עם Office 365, תקבל מדי חודש 60 דקות של Skype. מעולם לא היה קל יותר לשמור על קשר עם חברים, קרובי משפחה ועמיתים.

Access

בעזרת Access תוכל לבנות במהירות מסד נתונים שיסייע לך לארגן נתונים ויהיה נגיש דרך האינטרנט מכל מקום. לעולם לא תלך עוד לאיבוד בתוך הררי נתונים. מסגרת יישומים מתוקננת הופכת את יישומי הניווט למוכרים ונוחיםOneNote

אסוף ותעד את הרעיונות שצצים בראשך במחברת דיגיטלית אישית. אסוף, ארגן ושתף רעיונות בעזרת מחברות דיגיטליות שתוכל לקבל גישה אליהן דרך כל מכשיר. אתר פריטים במהירות בעזרת מנוע חיפוש חזק העוקב אחר תגיות ועוד.
Publisher

המסלול הפשוט לפרסומים מקצועיים ומרשימים. היעזר ב-Publisher לחיפוש באלבומים מקוונים ב-Facebook, Flickr ושירותים אחרים ושבץ תמונות היישר במסמך, מבלי שתצטרך לשמור אותן תחילה.

חלק מהיישומים האהובים

  • Microsoft Outlook
  • Microsoft Word
  • Microsoft Excel
  • Microsoft Power Point
  • Microsoft Access
  • Microsoft Note
  • One Drive
  • ועוד.

אופיס 365 שאלות ותשובות

ה"ענן" הוא למעשה כינוי ידידותי המתאר שירותי מיחשוב המבוססים על האינטרנט ומתארחים מחוץ לארגון שלך. כאשר אתה משתמש בשירותים מבוססי-ענן, תשתית ה- IT שלך שוכנת מחוץ לתחומי הארגון (באופן לא מקומי), והיא מתוחזקת על-ידי ספק חיצוני (מתארחת), במקום לשכון בשרתים שאתה מתחזק הנמצאים בבית או בעסק שלך (באופן מקומי). עם Office 365, לדוגמה, אחסון המידע, המיחשוב והתוכנות ממוקמים ומנוהלים מרחוק בשרתים שנמצאים בבעלותה של Microsoft. שירותים רבים שבהם אתה משתמש מדי יום מהווים חלק מהענן - החל מדואר אלקטרוני מבוסס אינטרנט ועד לשירותים בנקאיים ניידים ושירותי אחסון תמונות מקוונים. מאחר שתשתית זו ממוקמת באינטרנט, או "בענן", באפשרותך לגשת אליה מכל מקום - ממחשב שולחני, PC או Mac, מחשב נישא, מחשב Tablet, מכשיר Smartphone או מכשירים אחרים בעלי חיבור לאינטרנט.

Office 365 Setup מספק הדרכה שלב-אחר-שלב. בכמה שלבים מהירים תוכל להירשם ל- Office 365, להגדיר את שם התחום של הארגון שלך ולהוסיף חשבונות משתמשים, להתקין את Office ולהעביר את הדואר האלקטרוני הקיים שלך אל Office 365.

Office 365 Business Premium תומך ב- 300 משתמשים לכל היותר. אם יש לך יותר מ- 300 משתמשים או שאתה סבור שזה יהיה המצב בקרוב, בחן את אפשרויות התוכנית האחרות.

באפשרותך לשלם באמצעות כל כרטיסי האשראי המוכרים, וסכום המנוי יופיע בפירוט כרטיס האשראי שלך. יש לך אפשרות לקבל חשבונית וכן, בהתאם לשירותים שתבחר, תחויב חודשית או שנתית. אתה מקבל הודעת דואר אלקטרוני כשהחשבונית מוכנה לצפייה. אם מספר הזמנת רכש (PO) מוזן כשאתה קונה את המנוי, מספר זה כלול בחשבונית.

באפשרותך לבחור בתשלום בהתחייבות חודשית או בתשלום בהתחייבות שנתית עבור Office 365 Business.
•תשלום בהתחייבות חודשית: אתה משלם מדי חודש, ויכול לבטל בכל עת.
תשלום בהתחייבות שנתית: אתה נרשם למנוי לשנה אחת, אבל יכול לבחור לשלם מדי חודש או לשלם עבור השנה כולה במועד ההרשמה. ניתנת הנחה על השימוש באפשרות תשלום זו.

באפשרותך לבטל את המנוי שלך בכל שלב. מנויי Office 365 Business זמינים בתשלום בהתחייבות חודשית או בתשלום בהתחייבות שנתית. למנויים בהתחייבות חודשית, אין קנס על ביטול החוזה בכל שלב. מנויים בהתחייבות שנתית שעליהם אתה משלם מדי חודש עשויים לצבור קנסות במקרה של ביטול מוקדם. מנויים בהתחייבות שנתית שעליהם אתה משלם מראש אינם מזכים בהחזר במקרה של ביטול לפני שחולפת תקופת החוזה המלאה.

הנתונים שלך הם שלך. אם תחליט לבטל את מנוי Office 365 שלך, תוכל להוריד את הנתונים שלך - לדוגמה, את הדואר האלקטרוני והמסמכים שבאתרי הצוות - ולשמור אותם במקום אחר. עליך לשמור את הנתונים לפני הביטול. לאחר שתבטל את המנוי, נתונים המשויכים לחשבון Office 365 שלך יהיו זמינים למנהלי המערכת בפונקציונליות חשבון מוגבלת למשך 90 יום.

כן. אם עליך לשדרג, תוכל להעביר את החשבון שלך לתוכנית אחרת. לדוגמה, תוכל לשדרג מתוכנית של Office 365 Business לתוכנית של Office 365 Enterprise. ברוב המקרים, ניתן להשתמש באשף החלפת התוכניות שבמרכז הניהול כדי לשדרג את התוכנית. אם המנוי שלך כולל יותר מ- 300 משתמשים או אם השתמשת בכרטיס ששולם מראש כדי לרכוש את התוכנית, אשף החלפת התוכניות אינו זמין. ניתן לשדרג ידנית תוכניות שאינן זכאיות לאשף החלפת התוכניות. קבל מידע נוסף על שדרוג תוכניות Office 365. שים לב: כאשר אתה משדרג את החשבון, שם התחום שלך מועבר לחשבון החדש, בין אם העברת שם תחום משלך לחשבון Office 365 ובין אם הגדרת שם תחום ב- Office 365.

כן, ניתן לשלב בין תוכניות Office 365. שים לב שישנן כמה מגבלות רישיון ברמת התוכנית. בתוכניות Office 365 Business, ‏Office 365 Business Essentials ו-Office 365 Business Premium ישנה מגבלה של 300 משתמשים, בעוד שתוכניות Enterprise נועדו למספר משתמשים בלתי מוגבל. לדוגמה, באפשרותך לרכוש 300 עמדות של Business Premium, ‏300 עמדות של Business Essentials ו- 500 עמדות של Enterprise E3 בדייר יחיד.

תוכל להוסיף את שם התחום שבבעלותך ל- Office 365 כדי ליצור כתובות דואר אלקטרוני המבוססות על התחום.‬ אתר את רשם התחומים או ספק אירוח ה- DNS שלך. ‏‫השווה ניהול תחומים במנויים שונים של Office 365.

המומחים של DnsCloud שייכים לחברות IT ופיתוח שעברו הכשרה, והם מסוגלים לעזור לך לעבור ל- Office 365 או לפתח פתרונות מותאמים אישית לעסק שלך.

גישה לאינטרנט נדרשת לצורך ההתקנה וההפעלה של כל התוכניות של Office 365 וכן לניהול חשבון המנוי. קישוריות לאינטרנט נדרשת גם לצורך הגישה אל שירותי הפרודוקטיביות בענן של Office 365, כולל דואר אלקטרוני, שיחות ועידה, ניהול IT ושירותים נוספים. תוכניות רבות של Office 365 כוללות גם את גירסת שולחן העבודה של Office, לדוגמה, Office 365 Business Premium ו- Office 365 Enterprise E3.‬‏‫ אחד מהיתרונות של גירסת שולחן העבודה של יישומי Office הוא יכולת העבודה באופן לא מקוון והידיעה שבפעם הבאה שתתחבר לאינטרנט, כל העבודה שלך תסתנכרן באופן אוטומטי, כך שלא תצטרך לדאוג לגבי עדכניות המסמכים. גירסת שולחן העבודה של Office שלך גם מתעדכנת ומשודרגת באופן אוטומטי כאשר אתה מתחבר לאינטרנט, כך שהכלים העדכניים ביותר עומדים תמיד לרשותך כדי לעזור לך בעבודה.

Office 365 פועל בצורה הטובה ביותר עם הגירסה העדכנית ביותר של Office,‏ Office 2013,‏ Office 2010,‏ Office 2016 for Mac ו- Office 2011 for Mac. ‏Office 365 פועל בפונקציונליות מוגבלת במעט עם Office 2007. אם יש לך מהדורה מוקדמת יותר של Office, יהיה עליך לעדכן לגירסה חדשה יותר של Office כדי להשתמש ב- Office 365; לחלופין, תוכל להירשם כמנוי לאחת מבין תוכניות Office 365 הרבות הכוללות את הגירסה האחרונה של Office. בנוסף לקבלת הגירסה האחרונה של Office כחלק מהמנוי שלך, תקבל גם זכאות לעדכונים אוטומטיים, כך ש- Office שברשותך תמיד יהיה עדכני.

באפשרותך לבחור בתשלום בהתחייבות חודשית או בתשלום בהתחייבות שנתית עבור Office 365 Business.
הזמינות משתנה בהתאם למדינה. גלה אילו פריטים זמינים במדינה שלך. Office מספק את האפליקציות הבאות:
•Office עבור Android™‎: הצג, צור וערוך מסמכים באמצעות אפליקציות Word, ‏Excel ו- PowerPoint המותאמות למגע. תוכל לדעת בביטחון ש- Office עבור Android לא יפגע בתוכן ובעיצוב, כך שהמסמך ייראה נהדר כאשר תחזור למחשב ה- PC או ה- Mac. ב- Word, הוסף הערות או עקוב אחר שינויים בזמן עבודה משותפת עם אנשים אחרים. סקור ועדכן גליונות אלקטרוניים של Excel והוסף בקלות נוסחאות או תרשימים. בצע שינויים במצגות PowerPoint והקרן אותן באופן אלחוטי על מסך גדול.
באפשרותך להציג מסמכים ללא תשלום באמצעות Office עבור Android. עריכה ויצירה של מסמכים דורשות מנוי זכאי של Office 365‏: Office 365 Home‏, Office 365 Personal,‏ Office 365 University,‏ Office 365 Business,‏ Office 365 Business Premium,‏ Office 365 Enterprise E3‏, Office 365 Enterprise E4,‏ Office 365 Enterprise E5,‏Office 365 Enterprise E1 (Government Pricing)‎,‏ Office 365 Enterprise E3 (Government Pricing)‎,‏ Office 365 Education Plus ו- Office 365 ProPlus.
•Office עבור ®iPad: הצג, צור וערוך מסמכים באמצעות אפליקציות Word, ‏Excel ו- PowerPoint המותאמות למגע. תוכל לדעת בביטחון ש- Office עבור iPad לא יפגע בתוכן ובעיצוב, כך שהמסמך ייראה נהדר כאשר תחזור למחשב ה- PC או ה- Mac. ב- Word, הוסף הערות או עקוב אחר שינויים בזמן עבודה משותפת עם אנשים אחרים. סקור ועדכן גליונות אלקטרוניים של Excel והוסף בקלות נוסחאות או תרשימים. בצע שינויים במצגות PowerPoint והקרן אותן באופן אלחוטי על מסך גדול.
באפשרותך להציג מסמכים ללא תשלום באמצעות Office עבור iPad. עריכה ויצירה של מסמכים דורשות מנוי זכאי של Office 365‏: Office 365 Home‏, Office 365 Personal,‏ Office 365 University,‏ Office 365 Business,‏ Office 365 Business Premium,‏ Office 365 Enterprise E3‏, Office 365 Enterprise E4,‏ Office 365 Enterprise E5,‏Office 365 Enterprise E1 (Government Pricing)‎,‏ Office 365 Enterprise E3 (Government Pricing)‎,‏ Office 365 Education Plus ו- Office 365 ProPlus.
•Office Mobile: ‏Office Mobile מותקן מראש ב- Windows Phone 8 ‏. Office Mobile מציע הצגת תוכן נהדרת של Office ויכולות עריכת תוכן בדרכים. ניתן להשתמש ב- Office Mobile ל- iPhone וטלפונים של Android ללא תשלום לשימוש שאינו מסחרי.
כדי לערוך או ליצור מסמכים או כדי לגשת למסמכים שמאוחסנים ב- SharePoint ו- OneDrive for Business באופן מקומי, עליך לרכוש תוכנית זכאית של Office 365‏: Office 365 Business Premium,‏ Office 365 Enterprise E3‏, Office 365 Enterprise E4,‏ Office 365 Enterprise E5,,‏ Office 365 Enterprise E1 (Government Pricing)‎,‏ Office 365 Enterprise E3 (Government Pricing)‎,,‏ Office 365 Education Plus,‏ Office 365 ProPlus ו- Office 365 University.
•Outlook Mobile: ‏Windows Phone 8 כולל גירסה מותקנת מראש של Outlook המאפשרת לך לגשת לדואר אלקטרוני של Outlook.com,‏ Office 365 או Exchange.
•OneNote: באפשרותך להשתמש באפליקציה של OneNote למכשירים ניידים כדי לגשת להערות שלך בדרכים. אפליקציה זו זמינה ב- Windows Phone 8 ‏.
•Lync Mobile: אם הארגון שלך משתמש ב- Skype for Business או בגירסה החדשה ביותר של Lync, תוכל להשתמש באפליקציית Lync או Skype for Business למכשירים ניידים, כדי להישאר מחובר גם במכשיר הנייד. אפליקציה זו זמינה ב- Windows Phone 8 ‏.
•SharePoint Newsfeed: אם הארגון שלך משתמש בגירסה החדשה ביותר של SharePoint, תוכל להשתמש באפליקציית SharePoint Newsfeed כדי לגשת להזנה החדשותית שלך מהמכשיר הנייד. אפליקציה זו זמינה ב- Windows Phone 8 ‏.