העברת דומיין מרשם אחר למערכת ניהול הדומיינים של DnsCloud

הזינו את שם הדומיין שלכם קבלו הוראות מדויקות איך להעביר את הדומיין שלכם ל- DnsCloud בצורה קלה, יעילה ומהירה.
לתשומת ליבך:
1.       יש לבצע Unlock  לדומיין אצל הרשם הנוכחי, אחרת ההעברה תכשל.
2.       במידה ואין ברשותך חשבון דומיינים, יש להירשם לאתר בכתובת: https://www.DnsCloud.co.il/register.php
3.       באתר  יש ללחוץ על "העברת דומיין לממשק שלך בDnsCloud"
4.       יש להזין את כתובת הדומיין אותו מעוניינים להעביר (ללא www וללא סיומת). יש לבחור את סיומת הדומיין.
5.       לוחצים על "העברת דומיין".
* לאחר ביצוע התהליך הדומיין יופיע ברשימת הדומיינים שלכם עם סטטוס "ממתין להעברה". אם הבקשה לא תאושר מכל סיבה שהיא, הדומיין יעלם מהרשימה ויהיה צורך להגיש בקשה נוספת.
* העברת הדומיין תתבצע תוך פרק זמן של עד 5 ימים, הדומיין הרשום על שמכם אמור לעבור ל- DnsCloud והדומיין יופיע בהתאם בממשק הניהול שלך. אם מסיבה כלשהיא, המעבר ייכשל, תקבלו על כך הודעה נוספת עם הסיבה ותוכלו לנסות שוב.
דומיינים מחיר לשנה מחיר לשנתיים מחיר לשלוש שנים מחיר לחמש שנים מחיר לעשר שנים
co.il. ללא עלות ללא עלות ללא עלות ללא עלות ללא עלות
org.il. ללא עלות ללא עלות ללא עלות ללא עלות ללא עלות
com. ₪ 64 - - - -
קום. ₪ 99 - - - -
net. ₪ 74 - - - -
org. ₪ 74 - - - -
info. ₪ 74 - - - -
קום. ₪ 99 - - - -

המחירים לא כוללים מע"מ המחירים בשקלים לחודש

כמה סיבות טובות לכך שהלקוחות בוחרים בנו

ניהול דומיין

פאנל ניהול דומיינים זה, לא רק מסייע לך לנהל את רשימת הדומיינים שברשותך במקום אחד, אלא גם מאפשר לך הוספה ומחיקה של רשומות, ניהול רשומות, הוספת סאב דומיינים בלחיצת כפתור ועוד. תקלות בתהליך ניהול דומיין יכולות לגרום נזק משמעותי לעסקים. כלי זה יסייע לך להימנע ממקרים כאלו!חבר דומיין יחודי לאתר שלך

בעת פתיחת אתר תקבל באופן אוטומטי סאב דומיין המסופק לך חינם על ידי המערכת. עם זאת מומלץ מאוד לחבר דומיין יחודי לעסק שלך כדי לשדר ללקוחותיך מקצועיות. דיאנאס קלאוד מאפשרת לך לחבר דומיין יחודי לאתר ללא שום מגבלה. בין אם זה דומיין קיים או דומיין שרכשת זה עתה, תהליך החיבור לאתר לוקח מספר שניות בלבד.חיפוש ורכישת דומיין

איך אתה מוצא שם דומיין? פשוט מאוד! השתמש בכלי חיפוש דומיין אותו דיאנאס קלאוד מציעה ותוכל לאתר מיד כל דומיין תחת סיומות רבות. בין אם זה דומיין ישראלי או דומיין בינלאומי תוכל לעשות זאת במהירות וללא בעיה. בעת בדיקת דומיין נסה למצוא דומיין רלוונטי, ייחודי, כזה שיהיה ניתן לזכור בקלות. רכישת דומיין הינו תהליך פשוט, ומומלץ לרכוש את הדומיין לתקופה ארוכה ככל האפשר על מנת לוודא שהוא לא ייתפס על ידי מתחרים עתידיים.

דומיינים בינלאומיים

אם אתה בטוח שהעסק שלך יפעל רק במדינה אחת מעכשיו ולנצח, תוכל לבחור בסיומת ספיציפית כגון co.il. עם זאת, בעולם הגלובלי בו אנו נמצאים חברות רבות, עכשיו ובעתיד, תפעלנה מעבר לגבולות המדינה. על מנת שתהיה מוכן למצב זה תוכל להבטיח לעצמך כבר עכשיו שם דומיין גנרי בינלאומי. זהו דבר מומלץ ביותר על מנת למנוע בלבול בנוגע לזהות שלך ברשת.

חיסיון פרטי דומיין

מהו חיסיון דומיין? ובכן, על-מנת לגלות מיהו הבעלים של הדומיין ניתן לבצע בדיקה פשוטה מאוד והמידע זמין ונגיש לכל המעוניין. עם זאת, קיימות נסיבות עסקיות רבות שבהם הגיוני שפרטים אלו ישארו חסויים. דיאנאס קלאוד מאפשרת לך לרשום את הדומיין שלך תחת חיסיון פרטים כך שתוכל לוודא שהמידע הרלוונטי בעניין זה יגיע רק לאנשים המתאימים.

תמיכת דומיינים

מהו DNS? ובכן זוהי עוד אחת ממגוון השאלות שעולות בנוגע לניהול דומיין. דיאנאס קלאוד מספקת לך תמיכה מלאה בכל תהליך ניהול הדומיין החל משלב הרכישה ועד לתהליך של העברת דומיין. שאלות בנוגע לרשומות, סאב דומיין ועוד. צוות התמיכה שלנו ישמח לסייע לך במתן תמיכה בצ'אט אונליין, בטלפון או במייל כך שתוכל להיות רגוע ובטוח גם בנוגע לתהליך הזה.