אתר תדמית מקצועי החל מ 2500 ₪ – המבצע לזמן מוגבל !

 • עיצוב אתרים ברמה גבוהה לבחירה
 • מערכת ניהול תוכן מתקדמת וקלה לשימוש
 • התאמה מלאה לגוגל ולמנועי חיפוש פופולרים
 • בניית אתרים בהתאמה למובייל
 • דומיין ואחסון אתר לשנה חינם
 • בניית אתרים

  אין ספק שבעולם הדיגיטלי בניית אתר לעסק הפך לעניין בסיסי ביותר ממש כמו כרטיס ביקור, היום כל בעל עסק או חברה כבר יודע שעסק אינו יכול להתקיים ללא שיווק ונוכחות במרחב הדיגטלי, ולכן כרטיס הביקור הדיגטלי שלכם הוא האתר שלכם. האתר זו הכתובת שאליהם מגיעים הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, ספקים, נותני שירות ובעצם כל מי שמחובר בדרך זו או אחרת אל העסק שלכם. ממש כמו פגישה ראשונית עם לקוח או לקוח שנכס לעסק בפעם הראשונה, הרושם הראשוני שנוצר ישפיע על קבלת ההחלטות לרכישה או לקבלת. כך גם עובד האתר שלכם – הרושם הראשוני שמקבל לקוח על העסק שלכם במרחב האינטרנטי הוא האתר שלכם!

  אנו ב Dns Cloud מאמינים כי לפני כל מאמצי השיווק יש להקים אתר אינטרנט אשר ישדר את אופי וחוזקות העסק ויצור לכל גולש אשר הגיע לאתרכם את הרושם הטוב ביותר שבסופו של דבר יגרום לאותו גולש לרכוש את השירות או המוצר אשר אתם מציעים. בתהליך בניית אתרים לעסקים עיצוב מודרני ומרהיב אינו מספיק, נדרשת חשיבה עמוקה על המסר השיווקי אותו האתר יעביר לגולש אשר יניע אותו לפעולה, יצירת קשר ורכישה.

  תהליך הקמת אתר אינטרנט

  כאשר מדברים על בניית אתרים לעסקים קטנים או בניית אתרי תדמית לעסקים גדולים ולחברות יש תהליך ברור וקבוע אשר יבטיח את האתר המושלם עבורכם ועבור צורכי הלקוח והגולשים. האתר החדש שלכם יותאם לשינויים במדיה בדיגיטלית, הגדילה המשמעותית בכמות הכניסות לאתרים דרך מכשירים ניידים הפכו את תהליך בניית האתרים לחשיבת מובייל פירסט והתאמה מלאה של אתרכם לכל סוגי המכשירים, כך תבטיחו את מיקסום הפונטציאל שבשיווק דיגיטלי.

  אפיון אתר

  השלב הראשון בבניית אתרים ואולי החשוב ביותר, שלב האפיון. בשלב זה אנו למדים את כל צורכי הלקוח, הפיטצ'רים המיוחדים שיהיו באתר, מי קהל המטרה של האתר, חוויית משתמש ידידותית ונוחה והעברת המסר השיווקי והתדמיתי שלכם בצורה הברורה והטובה ביותר לגולש.

  עיצוב האתר

  לאחר שהאתר מאופיין בצורה הברורה ביותר, אנו נכנסים לשלב אשר יותאם לאופי העסק ולקהל המטרה בצורה הטובה ביותר. האתר יעוצב לפי כל הדגשים שהועברו בתהליך האפיון ויועברו ללקוח סקיצות המעוצבות באופן אישי ומיוחד כולל עיצוב המותאם לכל סוגי המכשירים. לאחר אישור וסיום שלב הסקיצות אנו מתחילים בפיתוח והקמת האתר.

  פיתוח האתר

  בשלב הפיתוח, אנו מתחילים ביישום עיצוב האתר תוף דגש על מובייל וחוויית משתמש ייחודית וידידותית לכל גולש. כאשר מדברים על הקמת אתרי אינטרנט ובמיוחד בניית אתרים לעסקים, מעבר לפיתוח ועיצוב האתר אנו שמים דגש רב על נוחות המערכת עבור הלקוח ושליטה מלאה על אתרו בסיום התהליך. לאתר סיום פיתוח והקמת האתר אנו נדאג להעביר אותו לאחסון בשרת וחיבור לכתובת הדומיין שלכם, או במילים אחרות הוצאה לאור.

  שיווק וניתוח

  טוב, אז בנינו אתר מה עכשיו? ישנם הרבה דרכים לשווק ולקדם את האתר ברחבי האינטרנט. אנו כאן בשביל לייעץ ולכוון מהן הפלטפורמות הטוב והיעילות ביותר עבורכם. חשוב מאוד להשתמש בכלים מדידים בשביל לנתח את פעולות השיווק והקידום של האתר. אנו נדאג לחבר את האתר לגוגל אנליטיקס ולהדריך אתכם כיצד למדוד את תנועת הגולשים לאתר ואת יחס ההמרה מכל מאמצי השיווק.

   

  יש לכם שאלה? לא ממש בטוחים?

  אנחנו כאן בשבילכם, צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי ללא כל התחייבות: ט"ל 079-5599455

  דוגמאות לאתרי אינטרנט