קניית דומיין, רישום דומיין בשלושה צעדים פשוטים
רוצים לתת לגולשים שלכם תחושת ביטחון? מעוניינים להצפין מידע רגיש להתחלת תהליך רישום דומיין, חפש/י שם דומיין פנוי באמצעות מנגנון החיפוש להלן. אנא הכנס/י את שם הדומיין המבוקש ולחצ/י על כפתור החיפוש. דומיין יכול להכיל 3-63 תוים, אותיות באנגלית ובעברית, מספרים ומקפים.

דומיין ישראלי ובינלאומי, קנייה או חידוש ב-69 ₪ לשנה.

דומיינים מחיר לשנה מחיר לשנתיים מחיר לשלוש שנים ממחיר לארבע שנים מחיר לחמש שנים
co.il. ₪ 69 ₪ 138 ₪ 207 ₪ 276 ₪ 345
org.il. ₪ 69 ₪ 138 ₪ 207 ₪ 276 ₪ 345
com. ₪ 64 ₪ 128 ₪ 192 ₪ 256 ₪ 320
us. ₪ 64 ₪ 128 ₪ 192 ₪ 256 ₪ 320
net. ₪ 74 ₪ 148 ₪ 222 ₪ 296 ₪ 370
org. ₪ 74 ₪ 148 ₪ 222 ₪ 296 ₪ 370
info. ₪ 74 ₪ 148 ₪ 222 ₪ 296 ₪ 370
קום. ₪ 99 ₪ 198 ₪ 297 ₪ 396 ₪ 495

המחירים לא כוללים מע"מ המחירים בשקלים לחודש

דומיינים מחיר לשנה מחיר לשנתיים מחיר לשלוש שנים מחיר לחמש שנים מחיר לעשר שנים
co.il. ללא עלות ללא עלות ללא עלות ללא עלות ללא עלות
org.il. ללא עלות ללא עלות ללא עלות ללא עלות ללא עלות
com. ₪ 64 - - - -
קום. ₪ 99 - - - -
net. ₪ 74 - - - -
org. ₪ 74 - - - -
info. ₪ 74 - - - -
us. ₪ 64 - - - -
לתשומת ליבך: פעילות עסקית באינטרנט מתחילה ברכישת דומיין. שם הדומיין אשר תבחר ישפיע על מיתוג העסק שלך ברשת האינטרנט. מיתוג באינטרנט הינו תהליך איטי הדורש סבלנות אמיתית, ועל כן אנו ממליצים לתת את הדעת והחשיבה בבחירת השם לפני שמבצעים רכישת דומיין.

נהלו את הדומיינים שלכם במערכת הדומיינים המתקדמת של DnsCloud בצורה פשוטה ומהירה

למערכת מנגנון חיפוש ידידותי שמאפשר לכם למצוא במהירות פרטים כמו סטטוס דומיין, תאריכי רכישה ותפוגה, ולבצע פעולות מתקדמות כמו ניהול רשימות DNS, נעילה ושחרור של דומיין, עדכון אנשי קשר ופרטי בעלי דומיין וגם העברת דומיינים. לממשק מערכת קופונים מתקדמת המאפשרת לכם רכוש בנק דומיינים, לדלג על הזנת כרטיס אשראי וליהנות ממחירים מוזלים. המערכת תלווה אתכם בכל תהליך הרכישה וניהול הדומיינים ע"י מיילים אוטומטיים לתזכורת וביצוע פעולות, ואף מפיקה עבורכם חשבוניות דיגיטליות ושומרת אותן למעקב חוזר בחשבון האישי.

כמה סיבות טובות לכך שהלקוחות בוחרים בנו

ממשק ניהול הדומיינים המתקדם

מערכת רישום, חידוש וניהול קלה ונוחה מאוד לתפעול המשתמש. לא נדרש כל ידע מקדים.

ממשק ניהול רשומות DNS

יכולת לניהול רשומות A, MX, CNAME, TXT, SRV ועוד בקלות תוך שימוש בשרתי ה DNS המעולים שלנו.

הסיומות החדשות

הסיומות החדשות מציפות את האינטרנט. באפשרותך לרשום דומיינים בסיומות חדשות בדיוק לפי תחום העיסוק שלך או של העסק שלך.

קניית דומיין - תשובות לשאלות נפוצות וסוגיות משפטיות

בד"כ, נכון יהיה לבחור בשם העסק שלך או שם הנושא של אתר האינטרנט שברצונך להקים. לדוגמא: אם שם העסק שלך הוא דיאנאס קלאוד , אזי העדיפות היא לכתובת: DnsCloud.co.il או DnsCloud.com. אם נושא האתר שלך הינו מכירת ספרי בית ספר, אזי אפשרות של שם דומיין היא . לגבי סיומות של שם דומיין, מכיון שכל סיומת תוכר בכל מקום בעולם, הרי שהשיקול לגבי בחירת הסיומת של שמות דומיין הינו שיווקי בלבד. קניית שמות דומיין המסתיימים ב .com, .net, .org מתאימים לעסקים או אירגונים בעלי פעילות בינלאומית. שמות דומיין המסתיימים ב .co.il מתאימים לעסקים או יחידים המעוניינים להציג זהות ישראלית. קניית שמות דומיין בעלי סיומות בינלאומיות, כמו .biz וכד', יוצרות רושם של אתר ללא זהות לאומית, ויכולים לשמש אלטרנטיבה של שם דומיין שאינו זמין לרישום בסיומות האחרות. מידע נוסף מורחב ניתן למצוא במדריך בחירת דומיין

כתובת אינטרנט ישראלית: קניית דומיין ישראלי לעסקים, חברות ואנשים פרטיים הכתובת תהיה מסוג co.il.דומיין. קניית דומיין לעמותות, מוסדות ציבור ואירגונים הכתובת תהיה מסוג org.il.דומיין. כתובת אינטרנט בינלאומית: קניית כתובות אינטרנט מהסוגים: org. ,net. ,com. ניתן להזמנה ע"י כל אדם פרטי, גוף עסקי או ארגון. ניתן להזמין גם את כתובות אינטרנט בינלאומיות הבאות: info. ,biz.

עם קבלת האישור הסופי מהרשויות, בעניין רישום שם דומיין שהזמנת, תשלח אליך בדואר אלקטרוני הודעה המאשרת או דוחה את הזמנתך. במקביל, ניתן לבדוק באתר האינטרנט שלנו אם שם הדומיין שהזמנת, אכן נרשם על שמך. המידע המוצג באתר, מיובא ישירות ממאגרי המידע של רשויות הרישום.

ניתן לרשום כתובת אינטרנט עד 64 תווים שונים שתהיה מורכבת מ: מספרים, אותיות באנגליות והסימן - (מינוס) או צרוף כלשהוא של התוים הללו. הסימן - (מינוס) אינו יכול להופיע בתחילת השם.

חברת דיאנאס קלאוד אינה צד ואינה מתערבת בעימותים שבין בעלי מסחר רשומים לבין מי שביקשו להקצות להם שמות דומיין. אין בהקצאת שם דומיין משום מתן רשות לפעול תחת שם דומיין זה שלא כדין או בדרך שיש בה משום הפרת זכויות קיימות על פי כל דין. הקצאת שם דומיין אינה משמשת ערובה לזכות כלשהי נוספת על שם דומיין, דיאנאס קלאוד, או מי שפועל מטעמו, לא נושאים בשום אחריות בשל הקצאת שם דומיין.